Svatba na pláži

Nechcete organizovat svatbu pro velký počet svatebních hostů?

Být středem pozornosti a děsit se, komu se co nebude líbit?

Bát se, že svatební rozpočet poroste do astronomických částek?

Pokud hledáte pomocníka a informace, jak taková svatba v zahraničí probíhá, jak se připravuje a co všechno je potřeba zařídit, jste tady správně.

Mým snem a přáním je, aby tento eBook pomohl co největšímu počtu snoubenců. Každý si totiž zaslouží prožít svůj vysněný svatební den přesně podle svých přání a představ.

Po vydání mého prvního eBooku Šťastná nevěsta mi začalo chodit čím dál víc dotazů na svatbu v zahraničí. Proto jsem se rozhodla pro vás zpracovat eBook i na toto téma.

S přípravou svatby je spojeno mnoho úkolů a otázek.

Já vám na ně dám všechny potřebné ODPOVĚDI, které vám celou přípravu USNADNÍ.

Po každé zrealizované svatbě za mnou chodí novomanželé i ostatní svatební hosté a obdivují, jak vše bylo promyšlené do poslední minuty a připravené do posledního detailu. To mě vždy potěší a já se s láskou a radostí vrhám do příprav dalších svateb.

Vždy tomu tak ale nebylo. Před několika lety, kdy jsem plánovala vlastní svatbu, jsem byla vystresovaná budoucí nevěsta zralá na zhroucení.

Nepodlehla jsem tomu, pustila se do práce a celá svatba nakonec vyšla na jedničku. Paradoxně jsem zjistila, že je to mé vysněné povolání a nyní se svatbám věnuji naplno. 🙂

Kdybych se ale měla rozhodovat znovu, odjela bych s manželem do nějaké exotické destinace a užila si svůj svatební den pouze ve dvou. Protože právě o snoubencích by tento den měl být. Naší svatbu jsem si moc užila, ale svatbu na pláži i přesto plánujeme na nějaké kulaté výročí, abychom nepřišli ani o jednu možnost. 

Jmenuji se Andrea Kmentová a jsem svatební koordinátorka. Od ukončení vysoké školy jsem podnikala v oboru personalistiky, ale vždy jsem cítila, že to není to pravé pro mě. Mým snem bylo pomáhat ostatním, ale také jsem chtěla, aby mě práce bavila. Až při přípravách naší vlastní svatby mi TO došlo.

Říká se, že pokud najdete svou vášeň, zapomínáte na čas. Je Vám jedno, jaký je zrovna den nebo kolik je hodin. Pracujete, protože svou práci milujete a naplňuje Vás. Přesně to jsou pro mě svatby.

Od malička jsem organizační typ, ale nechtěla jsem ze sebe dělat experta bez jakéhokoliv odborného vzdělání a praxe. Začala jsem tedy tím, že jsem absolvovala Kurz pro svatební koordinátorky pod záštitou České Asociace Svatebních Profesionálů. Získala jsem certifikát, ale nejvíce zkušeností samozřejmě člověk vždy získá až praxí. V té době jsem měla kolem sebe spoustu kamarádek, které svatbu chystaly. Všem jsem se snažila maximálně pomoct, ať už s přípravami, tak s organizací svatebního dne.

Postupem času a díky referencím začalo svateb přibývat a já nyní díky své práci pomáhám plnit sny dalším nevěstám.

Dokážu se vcítit do každé nevěsty, která má před sebou svůj svatební den. Spousta z nás si ho totiž představuje už od malička a přeje si ho mít přesně podle svých představ. Provedu vás tím, jak by mohl vypadat, pokud se rozhodnete ho strávit na pláži a bez stresu.

Co získáte?

 • Poznáte výhody a nevýhody svatby v zahraničí
  I svatba v zahraničí má své výhody a nevýhody. V eBooku je najdete všechny pohromadě.
 • Ušetříte čas i peníze
  Ušetříte spoustu času hledáním informací, ale také peněz. V eBooku najdete svatební rozpočet, takže už sami budete vědět, jaká cena za konkrétní věci a služby je přijatelná.
 • Zjistíte, co obsahuje svatební balíček
  Svatební agentury i samotné hotely nabízí svatební balíčky. V eBooku zjistíte, co takový svatební balíček běžně obsahuje a jaké služby je možné využít.
 • Poznáte vhodné destinace
  Které destinace jsou vhodné pro svatební obřad? A v kterých měsících do konkrétních destinací vyrazit? I to zde najdete.
 • Získáte seznam potřebných dokumentů
  Které dokumnety si připravit, kde je nechat přeložit, co je apostila a kdy bude váš sňatek zlegalizovaný v ČR. To vše po přečtení eBooku budete vědět.
 • Zjistíte, jak připravit svatební párty
  Chcete po návratu domů připravit svatební párty pro rodinu a přátelé? Zde najdete podrobný návod, jak postupovat krok za krokem.

Co vás v eBooku čeká?

Představte si, jak kráčíte uličkou a na jejím konci na vás čeká váš budoucí manžel.

V pozadí slyšíte šum moře a burácení vln. Slunce příjemně hřeje, ovívá vás mořský vánek a vy přicházíte jemným pískem. Celý obřad je uvolněný a magický.

Po obřadu si s manželem dáte romantickou večeři na pláži a další dny už si budete užívat bok po boku na tomto nádherném místě.

Žádný spěch, žádný stres, žádné řešení ostatních - jenom VY dva a vaše láska!

K eBooku Svatba na pláži získáváte navíc 3 bonusy v hodnotě 1 070 Kč ZDARMA

 • 1
  Bonus #1: Příběhy nevěst, které svatbu na pláži zažily v hodnotě 390 Kč
  Příběhy a zkušenosti nevěst, které svou svatbu na pláži už prožily. Jaké to bylo, zda by něco udělaly jinak a spousta dalších cenných informací.
 • 2
  Bonus #2: Seznam svatebních her na svatební párty v hodnotě 190 Kč
  Podropný popis a postup 10ti nejoblíbenějších svatebních her. Na Vaší svatbě se hosté rozhodně nudit nebudou. Tento bonus v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.
 • 3
  Bonus #3: E-mail konzultace v hodnotě 490 Kč
  Máte nějaký dotaz nebo potřebujete pomoct s něčím konkrétním při přípravách vaší svatby? Napište mi a já vám ráda pomůžu.

Co na eBook Svatba na pláži říkají první čtenáři

E-book Svatba na pláži je velmi pěkně a přehledně zpracovaný. Rozhodně zodpoví na nejednu otázku budoucí nevěsty. Velmi jsem uvítala rozepsané detaily jako třeba vhodné barvy a jejich význam nebo i numerologii a potřebné dokumenty. Autorka píše věcně, srozumitelně a poutavě. Velmi si cením, že jsou v e-booku popsané jak trendy, tak i tradice. Doporučila bych každé nevěstě přečtení tohoto e-booku, protože najde vše důležité na jednom místě a máte jistotu, že nic důležitého neopomenete. Tento e-book je velmi cenným pomocníkem. 🙂

Petra Krajíčková

Kolik to bude stát?

Čeká vás přes 70 stran plných informací, rad a tematických fotek.

Zjistíte, jaké dokumenty si připravit

Ušetříte čas

Dostanete DÁREK

Přečtete si příběhy reálných nevěst

Získáte popis jednotlivých destinací

Získáte spoustu inspirace

Cena tohoto eBooku je 490 Kč.

Je to hodně nebo málo?

Co vím určitě, je to, že tato cena je jen zlomek hodnoty, kterou díky tomuto eBooku dostanete.

Nejen, že získáte pomoc svatební koordinátorky za minimální cenu, ale také si přečtete rady a příběhy, které jinde takto pohromadě nenajdete.

Kolik zaplatíte například za svatební šaty nebo fotografa? Tyto částky se pohybují v řádu desítek tisíc. To jsou ale věci a služby, které využijete pouze jeden den. Oproti tomu tento eBook vás bude provázet po celou dobu příprav.

Objednejte si eBook Svatba na pláži aneb jak se připravit na svatbu v zahraničí

Splnění našich snů bychom neměli odkládat. Díky nim je náš život krásnější a úplný.

Pokud cítíte, že svatba na pláži je přesně to pravé pro vás, neváhejte

Nechtějte se zavděčit všem, to se totiž nikdy nepodaří. Užijte si váš svatební den přesně tak, jak chcete vy.

Pokud je to právě svatba v zahraničí, v eBooku nasajete tu správnou atmosféru a můžete se hravě pustit do příprav.

Za cenu 490 Kč můžete:

Nakoupit potraviny na večeři.

Zajít si na manikúru.

Zjistit, jak naplánovat svatbu vašich snů a na tento den vzpomínat CELÝ ŽIVOT.

Garance vrácení peněz

Možná si teď říkáte, že tyto informace najdete i jinde na internetu a zdarma. To možná najdete. Ale jen v tomto eBooku je najdete na jednom místě. Ušetříte si tak hodiny, možná i týdny prohledávání stovek stránek, které byste mohli věnovat něčemu zábavnějšímu.

Navíc získáte informace a zkušenosti přímo od koordinátorky svateb a reálné příběhy nevěst, které svou svatbu na pláži už zažily.

A co když se Vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že jste čekali něco jiného?

Opravdu mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že to není pro Vás. Bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši.

V eBooku Svatba na pláži aneb jak se připravit na svatbu v zahraničí najdete:

0
kapitol
0
stran
0
bonusy ZDARMA