Šťastná nevěsta

Těšíte se na plánování vysněné svatby, ale tušíte, že to bude náročné?

Nevíte, kde byste měla začít a na co nezapomenout?

Dlouhé dny přemýšlíte, co všechno bude potřeba domluvitzařídit a co objednat?

Kolik vás bude ten kouzelný svatební den stát a na čem by se dalo ušetřit?

Pokud hledáte věrného pomocníka, který vás provede dlouhými přípravami vaší svatby, jste tady správně.

Každá nevěsta si chce svůj pohádkový den užít, jak jen to jde. Neřešit jestli se něco nepovedlo nebo na co se zapomnělo. Užít si nezapomenutelný den v krásných svatebních šatech se svým manželem a svými nejbližšími. Dát si výborné jídlo, pití a bavit se až do rána.

Přesně takový svatební den si zaslouží prožít každá nevěsta - i VY.

Svatebnímu dni ale předchází týdny až měsíce příprav. A na to nemusíte být sama! 🙂

S tématem svatby vás určitě napadá spousta otázek a úkolů.

Nemusíte se ale ničeho obávat. Tady na ně dostanete potřebné odpovědi. 

Navíc získáte rady jako od zkušené kamarádky, která už svojí dokonalou svatbu prožila a ví co a jak.

Pokud je svatba promyšlená do posledního minuty a připravená do posledního detailu, nejen že si jí užijí novomanželé, ale nadšení jsou i svatební hosté. A přesně to je má práce. Připravit nezapomenutelný svatební den plný radosti a dojetí

Vždy tomu tak ale nebylo. Před několika lety, kdy jsem plánovala vlastní svatbu, jsem byla vystresovaná budoucí nevěsta zralá na zhroucení. Svého snu jsem se nechtěla vzdát. Proto jsem si vytvořila přehledný seznam úkolů, sestavila svatební rozpočet, detailní harmonogram svatebního dne, seznam ověřených dodavatelů a začala jednat.

Od té doby pomáhám dalším párům, aby se ani oni nemuseli vzdávat svých snů. A to bez ohledu na velikost a finanční rozpočet svatby. Kouzlit se dá totiž i s málem a to je teprve ta správná výzva.

Jmenuji se Andrea Kmentová a jsem svatební koordinátorka. Od ukončení vysoké školy jsem podnikala v oboru personalistiky, ale až ve svatbách jsem našla svou vášeň a práci, která je pro mě zároveň koníčkem.

Absolvovala jsem Kurz pro svatební koordinátorky pod záštitou České Asociace Svatebních Profesionálů.

Získala jsem certifikát a od té doby pomáhám svým klientům s přípravami a organizací svatebních dnů, kdy každý z nich je jedinečný a přesně podle jejich představ.

Místo obřadu, svatební hostiny, počet hostů, svatební rozpočet, fotograf, kameraman, prstýnky, dort, oznámení, svatební šaty, květiny, zábava, hudba, občerstvení ...

... ano, je toho opravdu hodně. Ale i přípravy samotné si můžete užít!

Ráda vám ukážu, jak na to 🙂

Co získáte?

V tomto eBooku dostanete přesné informace a konkrétní návody, jak připravit nádherný svatební den. Pokud budete pracovat s tímto eBookem, nemusíte se ničeho obávat. Vaše svatba bude jedinečná a nezapomenutelná.

 • Zjistíte kdy a s čím začít
  Pustit se do plánování, to může být vůbec to nejtěžší. Zjistíte s čím začít a jak postupovat. Ušetříte si tedy spoustu drahocenného času a stresu s hledáním všude možně po internetu.
 • Vyberete si z mnoha možností tu nejlepší pro vás
  V tomto eBooku se dozvíte o možnostech obřadu, hostiny, dekorací a spoustě dalšího. Na vás už je pouze vybrat si, co se nejvíce líbí vám. Ne mamince, babičce nebo tchyni, ale vám dvěma.
 • Ušetříte čas, peníze i nervy
  Nejen, že ušetříte spoustu času hledáním a zjišťováním všech informací ohledně svatby. Navíc ušetříte i spoustu peněz, protože zjistíte co je klíčové a co ne.
 • Na nic nezapomenete
  Se svatbou je spojeno mnoho důležitých úkolů, ale vy si můžete být jistí, že díky eBooku na nic nezapomenete. Navíc získáte praktické pracovní listy, kam si můžete všechno zapsat.

Co Vás v eBooku čeká?

Určitě Vás zajímá, jak je eBook Šťastná nevěsta zpracovaný, jak vypadá uvnitř a co se v něm dozvíte. 

Můžete si tedy stáhnout ukázku ZDARMA, kde najdete celou jednu kapitolu.

Celá 1 kapitola zdarma, konkrétně 23 stran eBooku Šťastná nevěsta.

Představte si, jak kráčíte svatební uličkou, všichni vás obdivují a před oltářem na vás čeká váš budoucí manžel, který z vás nemůže spustit dojetím zalité oči.

Všechny náročné přípravy máte za sebou a teď už jen zbývá si váš velký den užít na maximum!

Skvěle jste to zvládla a všem se vaše svatba moc líbí, baví se a jsou nadšení.

Jste šťastná, protože jste si užila svůj vysněný svatební den naplno a hosté díky vám domů odchází s nezapomenutelnými vzpomínkami a spokojení!

To je ta největší odměna po stresujících měsících plánování a připravování.

Užijte si to!

K eBooku Šťastná nevěsta navíc získáváte bonusy v hodnotě 1090 Kč ZDARMA.

 • 1
  Bonus #1: Praktické pracovní listy k eBooku
  Součástí eBooku je daších 26 stran pracovních listů, díky kterým snadno naplánujete celý svatební den. Tento bonus v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA.
 • 2
  Bonus #2: Seznam svatebních her
  Podrobný popis a postup 10ti nejoblíbenějších svatebních her. Na vaší svatbě se hosté rozhodně nudit nebudou. Tento bonus v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.
 • 3
  Bonus #3: Seznam oblíbených skladeb ke svatebnímu obřadu
  Svatební obřad je velice dojemný a nezapomenutelný okamžik. Vyberte si dobře hudbu, která se vám líbí. U všech písní jsou odkazy, takže nemusíte nic hledat. Tento bonus v hodnotě 120 Kč získáváte ZDARMA.
 • 4
  Bonus #4: Konzultace se svatební koordinátorkou
  Po přečtení eBooku mi můžete poslat e-mail s vašimi otázkami nebo čímkoliv, s čím potřebujete poradit. Ráda vám touto konzultací s čímkoliv pomohu. Tento bonus v hodnotě 490 Kč získáváte ZDARMA.

Co na eBook říkají první čtenáři?

Ebook Šťastná nevěsta mě velice mile překvapil. Hned jak jsem ho obdržela, jsem se do něho začetla. Myslela jsem si, že vše kolem svatby máme hotovo, ale moc jsem toho nevěděla, třeba co se etikety týče. Díky tomuhle ebooku nezapomenu na nic, a můj den bude den s velkým D.

Michaela Vondřejcovávýherkyně eBooku Šťastná nevěsta

Ebook môžem len a len doporučiť pre všetky budúce nevesty. Andrea nezabudla naozaj na nič a ak budete pripravovať a organizovať svadbu podľa jej návodu a doporučení, určite sa tento deň stane najkrajším v živote. A hlavne sa nemusíte obávať, že na niečo dôležité zabudnete. V eBooku autorka myslela naozaj na všetko.

Gabriela Remšíkováwww.gabikaremsikova.sk

E-book je skvělým pomocníkem pro všechny budoucí nevěsty. Přehledně shrnuje úplně vše, na co nesmíte při organizaci svatby zapomenout. Obsahuje spoustu tipů a zajímavostí a je doplněn krásnými fotkami. Prostě úžasné praktické počtení 🙂 Moc doporučuji, protože já jsem nabyla dojmu, že svatba bude jednoho dne vlastně fajn zábava, a hlavně, že se z organizace a zařizování nezhroutím a s případnými dotazy mi Andrea určitě pomůže! 🙂

Alena Palasováwww.alenapalasova.cz

Je to opravdu ucelený eBook se vším všudy a vy si díky němu zařídíte krásnou svatbu. Je nadupaný informacemi od začátku do konce a super zajímavými tipy. Nemusíte tak zdlouhavě vyhledávat informace a tady máte vše, co potřebujete pohromadě, moc pěkné.

Růžena Nekudová, tvůrkyně a propagátorka meditacíwww.ruzenanekudova.cz

Andrejky e-book je skvělý pomocník pro budoucí nevěsty. Obsahuje opravdu všechny důležité informace na co nesmíte zapomenout. Tento e-book bych před pěti lety velmi ocenila! Ušetřil by mi spoustu času. Doporučuji všem.

Jana Svobodová, Svoboda mysliwww.jana-svobodova.cz

Andreo, skvělý ebook! Díky za tolik informací na jednom místě 🙂 a díky za to, že mě utvrdil v tom, mít na svatbě koordinátorku, protože jako nevěsta jsem opravdu neměla čas ve svůj svatební den všechno kontrolovat a organizovat! 🙂 Budu jej doporučovat každé nevěstě v mém okolí 🙂 Díky díky!

Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz

Kolik eBook Šťastná nevěsta stojí?

Čeká Vás 126 stran plných informací, rad a tematických fotek.

Půjdete krok za krokem

Zjistíte kdy se zařizováním začít. Co zařídit jako první a co naopak počká. Všechno tak stihnete včas a úkoly se na vás nenavalí všechny najednou.

Ušetříte peníze

Co by na vaší svatbě nemělo chybět a na čem můžete naopak ušetřit? Kolik co obvykle stojí? V tomto eBooku se to dozvíte, a tak nikomu nezaplatíte zbytečně přehnané částky.

Ušetříte čas

Najdete vše na jednom místě. Navíc po přečtení tohoto eBooku budete o svatbách vědět všechno, co potřebujete. Nemusíte tak trávit hodiny na diskuzních fórech a zjišťovat informace na internetu.

Ušetříte si námahu

Zjistíte jaké jsou možnosti a z těch si potom můžete vybrat, která je vám nejbližší. Dozvíte se jaké styly svateb jsou oblíbené, jaké jsou trendy a spoustu dalšího.

Vyhnete se stresu

Budete si jistí, že na nic nezapomenete a všechno si naplánujete do posledního detailu. Dostanete detailní návod a nikdo vám tak do toho nebude mluvit.

Dostanete DÁREK

Získáte 4 hodnotné bonusy v hodnotě 1090 Kč ZDARMA.

Cena tohoto eBooku je 690 Kč.

Tato cena je ale pouhý zlomek hodnoty, kterou díky eBooku dostanete, protože získáte cenné rady přímo od svatební koordinátorky.

Svatební fotograf běžně stojí i 20 tisíc, půjčení šatů až 15 tisíc a celkové svatební náklady se vyšplhají na desítky až stovky tisíc.

V těchto vysokých sumách je cena eBooku poměrně zanedbatelná. Hlavně když si uvědomíte, že díky němu ušetříte a že vám bude pomáhat celé měsíce náročných příprav.

Objednejte si eBook Šťastná nevěsta 

Jak se říká, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Hlavně v případě, že se váš svatební den blíží. Čas ubývá stejně rychle jako písek v přesýpacích hodinách.

eBook Šťastná nevěsta vám pomůže s přípravou celé svatby. Přípravy nejde odkládat donekonečna a vy díky eBooku budete dokonale připravená. 

Kvůli přípravě svatby nemusíte být vystresovaná, stačí vědět co a kdy zařídit a postupovat krok za krokem.

eBook Šťastná nevěsta stojí 690 Kč.

Není 690 Kč za eBook moc?

V ceně není jen eBook, ale další 4 bonusy v hodnotě 1090 Kč.

V eBooku najdete veškeré mé profesionální know-how, díky kterému jsem svateb zorganizovala už desítky.

Po přečtení eBooku dokážete svatbu připravit a zorganizovat bez problému sami.

Pokud byste chtěli využít služeb profesionální koordinátorky, zaplatili byste i 10x více.

 

"Po svatbě už je pozdě na to přemýšlet, co byste udělali jinak."

Garance vrácení peněz

Možná si teď říkáte, že tyto informace najdete i jinde na internetu a zdarma. To možná najdete. Ale jen v tomto eBooku je najdete na jednom místě. Ušetříte si tak hodiny, možná i týdny prohledáváním stovek stránek a diskuzí, které byste mohli věnovat něčemu zábavnějšímu.

Navíc získáte informace a zkušenosti přímo od svatební koordinátorky, která úspěšných svateb připravila už desítky.

A co když se vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že jste čekali něco jiného?

Opravdu mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že to není pro vás. Bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši.


V eBooku Šťastná nevěsta najdete:

0
kapitol
0
stran
0
bonusy ZDARMA
0
stran bonusů

Svatba - to je jenom jeden den.

 

Den ale tak výjimečný, že si ho budete pamatovat do konce svého života.