Reference

Andrea je jako koučka vnímavá, empatická a spolupráce s ní je dynamická. Naše společné sezení mělo spád, pozitivní náboj a plynulo naprosto přirozeně, pomohla mi podívat se na situaci z nadhledu a najít si odpovědi na své otázky. Pokud řešíte dilema, chcete se posunout v kariéře nebo osobním životě, neváhejte oslovit Andreu.

Ing. Alžběta Koškováwww.bettybilek.cz

S Andreou koučkou mám příjemnou osobní zkušenost. Při našem sezení byla velmi vnímavá, plně mi věnovala svoji pozornost a především mi naslouchala. Z jejího přístupu jsem cítila, že mi chce pomoct, což se jí podařilo. Velmi přesně formulovanými a cílenými otázkami Andrea dokázala, že jsem se na své téma podívala z dosud nepoznaného úhlu pohledu a našla jsem možnosti, které mě příjemně překvapily, a které bych určitě sama neobjevila. Andreu jako koučku mohu s čistým svědomím doporučit.

Mgr. Vladimíra Urbanová

S Andreou a jejím způsobem koučování jsem měl možnost blíže se seznámit v rámci naší společné praxe při koučovacím výcviku. Každý kouč je jiný a každý vás dovede zavést k jádru koučovaného tématu jinými cestami a jinými způsoby. Na přístupu Andrey mě naprosto fascinovala energie, drive a zápal, se kterým dovede člověka provést tématem a přitom mu dává i prostor a drží se příjemné a lidské profesionality. Jakoby její osobní životní energie, tah na branku a radostné dosahovaní cílů s lehkostí zkušené trenérky a člověka, který dovede překonávat své hranice, vytvořilo i perfektní konstruktivní atmosféru, která dodává člověku víru netrápit se coby-kdyby a jasně si sám najít svou vlastní cestu k touženému cíli s vírou, že ve zvládne. Držím Andree palce do další práce a doporučuji!

Tomáš OndrákFeng Shui Studio, www.fengshuistudio.cz

Andrea jako kouč je skvělá. Pomůže na cestě objevování nových cest řešení nějaké otázky, kterou v sobě nosíme. Díky ní jsem si uvědomila spousty věcí a měla při tom množství AHA momentů. Vřele doporučuji.

Pavlína Hanykováwww.zivotsusmevem.cz