9 kroků, jak získat zdravé sebevědomí

Udělejte si voňavou kávu nebo čaj a pojďte se začíst do eBooku, který vám zlepší den.
Možná dokonce i celý život.

Zdravé sebevědomí je klíč ke štěstí a úspěchu.

Většině z nás ale chybí a získat ho, není zas tak jednoduché.

Na zdravém sebevědomí musíme totiž vědomě pracovat a trénovat ho.

Stáhněte si eBook zdarma a zjistěte, jak jednoduše na to.

Chci eBook zdarma

Reference od čtenářek eBooku

E-book 9 kroků, jak získat zdravé sebevědomí by si rozhodně měla přečíst každá žena, která chce žít spokojeným, šťastným a vyrovnaným životem. Najde v něm spoustu cenných rad a hodnotných informací, které jsou základem pro úspěšný život, ve kterém sebeláska, sebehodnota a sebevědomí nejsou cizím slovem. Jako malé holky jsme možná slýchaly, že je zdravé sebevědomí něco špatného, že máme být hodné a pokorné holky. Jako dospělé ženy ale zjišťujeme, že je to přesně naopak, že se máme mít rády takové, jaké jsme, a že je zdravé sebevědomí pro harmonický život ženy naopak stěžejní. Pokud jste do této chvíle netušily, jak na to, jednoduše si přečtěte Andrejky e-book, který vás krásně navede a nastartuje váš život na cestu za štěstím a životní spokojeností. Držím palce!

Mgr. Michaela FilipováCestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz

Andrejky e-book jsem přečetla jedním dechem a souhlasím s ním do posledního slova 🙂 Ty zdánlivě nejobyčejnější věci dělají náš život nejkvalitnějším. S krokem číslo 5 jsem začala teprve nedávno a musím uznat, že mé večery jsou díky tomu naplněné úsměvem a vděčností, takže doporučuji!

Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz

Děvět kroků je reálný strategický plán jak si vybudovat znova ztracené sebevědomí. Výborně se četl. Velmi se mi líbí, že je praktický a nabádá ke konkrétním krokům bez zbytečné omáčky. Mnoho z těch kroků znám, ale úpřimně, ještě mě nenapadlo některé z nich opravdu i udělat. Teď to zařadím mezi své každodenní experimenty 🙂 těším se jakou změnu to přinese 🙂 a přeji ji naprosto každé ženě ze srdce.

Stanka Dvoranwww.dvoran.com

E-book 9 kroků, jak získat zdravé sebevědomí jsem přečetla jedním dechem. Je zde popsáno přesně to, co dělá vrásky mnoha ženám a jak to úspěšně změnit. Některé rady už praktikuji a ostatní určitě zařadím do svého života. Pokud také tápete, jak být šťastná, určitě si ho přečtěte.

Tereza Olšová

Ebook dává skvělé tipy, díky kterým se budete cítit lépe ve svém těle. Líbí se mi a oceňuji praktická cvičení. Děkuji moc!

Jana SvobodováSVOBODA MYSLI, www.jana-svobodova.cz

V e-booku jsem našla spoustu užitečných tipů pro každodenní zlepšení nálady a sebevědomí. Některé jsem sice už znala odjinud, ale je super si je čas od času připomenout. Napsala jsem si je do diáře, abych je měla na očích každý den.

Kamila Čermáková